česky english

KLIENTI

citibank

Citi působí na českém trhu od roku 1991 a je tak jednou z prvních zahraničních bank v České republice (v té době ještě Československu). V počátečních letech se banka zaměřila především na bankovní služby pro globální korporace, velké místní firmy a finanční instituce a rychle se stala lídrem na trhu.

Citibank vstoupila na trh retailového bankovnictví v roce 2001 a od té doby poskytuje svým klientům řadu bankovních produktů a služeb.

 

AVG byla založena v roce 1991 s expresním záměrem ochrany dat na celém světě pomocí nejnovějších  bezpečnostních technologií. Produkty AVG sklízí již od počátku velký úspěch a společnost je nyní uznávána jako jeden z největších hráčů na trhu bezpečnostního softwaru. AVG  má v současné době firemní kanceláře v Evropě, USA, na Středním východě a v Izraeli.

ČSOB Leasing, a. s. je součástí ČSOB Group, která je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. ČSOB Group je součástí mezinárodní bankovní a pojišťovací skupiny KBC, která aktivně působí v Belgii a v regionu střední a východní Evropy. Díky kombinací síly svých značek, zaujímá ČSOB Group silné pozice ve všech segmentech českého finančního trhu.

Francouzský institut v Praze, původně založený jako univerzita, se postupně stal mnohostraným kulturním centrem nabízejícím nejen výuku jazyka ale také pořádajícím různé kulturní akce a poskytujícím platformu pro uměleckou komunikaci.
KB patří k nejvýznamnějším bankovním institucím v České republice, stejně jako ve střední a východní Evropě. Je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Banka také poskytuje služby ve Slovenské republice prostřednictvím své pobočky, která se zaměřuje na firemní zákazníky.

 

<-
NAŠI PARTNEŘI
->