česky english

PARTNEřI

APPLICATION SECURITY, INC

(nedávno odkoupena společností Trustwave)
Database Security, Risk, a Compliance

Application Security, Inc.Společnost Application Security, Inc. (AppSecInc) byla založena v roce 2001 a je průkopníkem v oblasti výzkumu a vývoje bezpečnostních řešení pro relační databáze a velká datová úložiště.
AppSecInc se sídlem v New York City má pobočky po celé Severní Americe a Velké Británii. Produktová řada AppSecInc, která získala již mnoho ocenění, je uznávána jako jediná sada pokývající kompletně problematiku zabezpečení dat. Umožňuje organizacím rozšířit stávající bezpečnostní infrastrukturu o zabezpečení relačních databází a datových úložišť, řízení rizik a posílení kontroly dodržování bezpečnostních pravidel. Naši odborníci na bezpečnost v kombinaci s naší silnou týmovou podporou poskytují up-to-date ochranu dat, která minimalizuje riziko, a umožňuje tak podnikatelskou činnost v různých místních, národních a mezinárodních vládních organizacích.

Trustwave
Ve společnosti Trustvawe rozumí tomu, jak zajistit bezpečnost dat jako nedílnou součást podnikové bezpečnostní infrastruktury. Řešení AppSecInc je využíváno pro vysoce komplexní zabezpečení v IT prostředí i v těch nejnáročnějších průmyslových odvětvích. Pomáhá zabezpečit milióny datových záznamů, jako jsou kreditní karty, bankovní záznamy, čísla sociálního zabezpečení, zdravotních informací, duševního vlastnictví, osobních identifikačních čísel, vládních informací a všech ostatních typů citlivých dat.

 

CLEARSWIFT
Email a web: Jednotné zabezpečení informací

Kontextové řešení správy informací pro vaše sdílení dat se zaměřením na podnikání. Toto řešení založené na automatizované aplikaci nastavených pravidel při vyhodnocování obsahu načítaného uživateli je využíváno více než 3 500 organizacemi po celém světě, což jim umožňuje spravovat a udržovat data, weby a zabezpečení e-mailu napříč všemi branami a ve všech směrech.

Inovace:Clearswift
Jejich dosavadní výsledky v inovacích zahrnují rozvíjení mnoho funkcí bezpečnostního průmyslu, což je  považováno za standard. Například:
Hloubková kontrola obsahu
Šifrování podle stanovených pravidel
Skenování příchozhoí i odchozího obsahu napříč mnoha komunikačními kanály.


Řešení Clearswift dlouhodobě vede bezpečnostní IT průmysl s nasazením hotových řešení a virtuálních bran založených na vSphere platformě. Pomocí silných, účinných a vyzkoušených content-aware pravidel tak chrání své klienty a jejich zaměstnance. Pomáhají organizacím vyvíjet, komunikovat a lépe spolupracovat  v propojeném světě a to díky inovativním řešením, která jdou nad rámec pouhého omezení komunikace. Řešení content-aware odráží zralý přístup, který vaše firma potřebuje. Umožňuje tak bezpečnou a efektivní komunikaci bez zbrždění produktivity. Díky  sjednocení webového a e-mailového zabezpečení Vám  toto řešení umožňuje pracovat beze strachu a negativity z ohrožení bezpečnosti. Klienti také spoléhají na Clearswift pro výjimečnou kvalitu jeho služeb a řadu poradenských možností.

Celosvětová nonstop dostupnost služeb Clearswift
Víme, jak je důležitá přítomnost na místním trhu, a tak poskytujeme podporu prostřednictvím našich poboček po celé Evropě, v USA a APAC regionech, 24 hodin denně na základě "follow the sun". On-line samoobslužný systém vám umožňuje hledat řešení a hlášení incidentů po celý den.
 

NETIQ

NetIQ je globálně působící softwarová společnost s trvalým zaměřením na úspěch zákazníka. Naše portfolio zahrnuje škálovatelná a automatizovaná řešení pro identitu, bezpečnost, přístup, správu, systémy a aplikace, služby a pracovní vytížení managementu, které pomáhají organizacím bezpečně poskytovat, hodnotit a řídit výpočetní služby napříč fyzickým, virtuálním a cloudovým výpočetním prostředím.

FORTINET

Unified Threat Management Fortinet (UTM) a řešení Next-Generation Firewall (NGFW) poskytují vysokou úroveň zabezpečení sítě pro organizace všech velikostí od malých kanceláří až po celosvětové telekomunikační služby. Díky FortiGate zařízení dosahují jednu z nejvyšších propustností a nejnižší latenci na trhu s cílem zajistit zabezpečení sítě tak, aby v ní nenastaly žádné překážky. Naše integrované technologie vám poskytují bezkonkurenční přehled a kontrolu nad vaší sítí, uživateli, zařízením a aplikacemi. Můžete se spolehnout, že Fortinet Vám dodá potřebnou ochranu proti dnešním pokročilým hrozbám.

WEBSENSE

Websense, Inc je celosvětový lídr v oblasti ochrany organizací od nejnovějších kybernetických útoků a krádeží dat. Websense® TRITON  ® nabízí komplexní bezpečnostní řešení združující zabezpečení webu, zabezpečení e-mailu, mobilní bezpečnost a prevenci ztráty dat (DLP) a to za nejnižší možné celkové náklady.

FISCHER INTERNATIONAL

Fischer Identity je známý po celém světě pro svou flexibilitu, rozšiřitelnost, škálovatelnost a jednoduchost. Složitost je primární příčinou IdM zpoždění projektu, překročení nákladů a selhání. Fischer poskytuje kvalitu  a předvídatelné výsledky v krátkém čase díky velmi jednoduchému nasazení, provozu i používání při správě identit.

Fischer Identity zjednodušuje, zrychluje a automatizuje složité úlohy správy identit vnitřních i vnějších zdrojů bez omezení ve škálovatelnosti a dosahu a zajišťuje stálý přístup k inovacím. Flexibilita tohoto řešení umožňuje organizacím řídit jejich řešení správy identit - ne naopak. Organizace si díky němu mohou samy jednoduše spravovat a rozšiřovat nasazené řešení pro řízení identit. Řešení Fischer lze provozovat na jakékoli (včetně open-source) platformě umožňující provoz Java aplikací což může přinést výrazné snížení nákladů.

 

 

<-
NAŠI PARTNEŘI
->