česky english

CLOUD

Office 365 jsou stejné Office, které již znáte a denně je používáte. A k tomu něco navíc. Díky tomu, že Office 365 je v cloudu, můžete se dostat do vašich aplikací a souborů prakticky odkudkoliv - z PC, Macu a z většiny mobilních zařízení - a vždy jsou aktuální. Totéž platí pro aktualizace a nové funkce - získáte je automaticky.

 

Google Apps je balík v cloudu, který pomůže vám a vašemu týmu se připojit a dokončit práci odkudkoli z jakéhokoliv zařízení. Vše je jednoduché na nastavení, užívání a ovládání, což vám umožní pracovat efektivněji a zaměřit se na to, na čem opravdu záleží. 

 

OneLogin je cloud-based řešení pro správu identit a přístupu (IAM), které nabízí jednoduché single-sign-on (SSO), což usnadňuje firmám zabezpečení a řízení přístupu k webovým aplikacím v cloudu i za firewallem. Má vaše společnost tři nebo více SaaS nebo interní webové aplikace? Pokud ano, pak oceníte jejich zabezpečení pomocí cloud-based řešení pro single-sign-on, kterým je OneLogin. Více se můžete dozvědět z naší technické dokumentace a na našich online seminářích.

 

V krátké době budou doplněny informace o Fischer, NetIQ,

 

<-
NAŠI PARTNEŘI
->