česky english

ZABEZPEčENí

Fortinet (NASDAQ: FTNT) je celosvětový poskytovatel síťových bezpečnostních prvků a lídr na trhu v technologii unified threat management (UTM). Jeho zákazníky jsou podniky, poskytovatelé připojení a vládní organizace po celém světě, včetně většiny společností z žebříčku 2011 Fortune Global 100.

 

 

 

   

 

Websense, Inc je globální lídr v ochraně organizací od nejnovějších kybernetických útoků a krádeží dat. Websense® TRITON  ® nabízí komplexní
bezpečnostní řešení, sjednocuje webovou bezpečnostní strategii, zabezpečuje e-maily a zabývá se mobilní bezpečností a prevencí ztrát dat (DLP) a to za nejnižší možné celkové náklady.

 

Clearswift je společnost působící v zabezpečení dat, které důvěřuje více než 3000 zákazníků po celém světě. Poskytuje adaptivní počítačová řešení, která umožňují zabezpečit důležitá data organizace proti  ohrožení zevnitř i zvenčí. Společnost Clearswift má hlavní sídlo ve Velké Británii a další pobočky v regionálních centrech v Austrálii , Německu, Japonsku a USA.

Juniper Networks (NYSE: JNPR) přináší inovaci v rámci směrování, přepínání a bezpečnosti od jádra sítě až ke koncovým zařízením. Inovace společnosti Juniper Networks v oblasti SW i HW zlepšují provoz a ekonomiku informačních sítí.

Další informace získáte na Juniper Networks nebo nás kontaktujte prostřednictvím profilů Juniper na sociálních sítích  Twitter nebo Facebook.

 

 

Symantec chrání informace z celého světa a je světovým lídrem v oblasti zabezpečení, zálohování a dostupnosti. Naše inovativní produkty a služby chrání osoby a informace v každém prostředí - od nejmenších mobilních zařízení, přes podniková datová centra, až po cloudové systémy. Naše vysoké odborné znalosti v oblasti ochrany dat, identity a interakce dávají našim zákazníkům jistotu v informačním světě.

Více informací na adrese  www.symantec.com nebo prostřednictvím kontaktů společností Symantec na adrese: go.symantec.com/socialmedia.

 

 

<-
NAŠI PARTNEŘI
->